Historicky první Sousedské trhy Lesné

Přijďte založit novou tradici!
Historicky první Sousedské trhy Lesné  
Přijít může kdokoliv a (skoro) cokoliv nabídnout, účast je zdarma.

Sobota 20. 9. 2014, 13:00-15:00 Základní škola Blažkova

(ve vstupních prostorách školy a na chodbě školy)


Přineste k prodeji či výměně předměty a produkty ze svých domácností i zahrádek. Např. hračky, knihy, kuchyňské potřeby, dekorativní předměty, drobné nářadí, vlastní výrobky, domácí pečivo, ovoce, plyšáky, kuriozity apod. Můžete tyto věci vyměňovat nebo za Vámi stanovené ceny prodávat. Případně i jen tak rozdávat příchozím.

Základní myšlenkou sousedského trhu je především setkání obyvatel Lesné a okolí, samotný trh je prostředkem pro toto setkání a jeho primárním účelem není obchodní činnost. Počítáme s tím, že se Sousedské trhy Lesné budou jako svého druhu společenská akce pravidelně opakovat.

Už nyní je zřejmé, že tzv. aktivní účast bude zřejmě velká. Průběžně se již hlásí mnoho zájemců o „prodejní“ místo (stolek či lavice). Pokud byste chtěli přijít něco nabídnout, obraťte se co nejdříve na Radovana Malachtu na 721 323 804 nebo mailem na lesnabrno@volny.cz . Pošleme Vám základní propozice pro ty, kteří přinesou na trhy své věci.

Rezervaci je nutno provést nejpozději do 19.9.2014 !  

Sousedské trhy Lesné jsou organizovány Radou občanských iniciativ k. ú. Lesná ve spolupráci s autory úspěšného studentského projektu, jehož cílem je posílit komunitní život na Lesné. Myšlenka sousedských trhů je součástí tohoto projektu, na jehož postupné realizaci budou občanské iniciativy Lesné s týmem jeho autorů spolupracovat i v budoucnu.  

Poděkování patří vedení Základní školy Blažkova, které projevilo k myšlence Sousedských trhů Lesné velkou vstřícnost a umožnilo jejich konání v prostorách školy.
 
Po skončení Sousedských trhů Lesné bude od 15:30 následovat program v přilehlém přírodním amfiteátru (v případě nepříznivého počasí ve vstupních prostorách školy).