Listy Severu

Předvánočním vydáním jsme zahájili projekt Listy Severu. Informační tiskovinu, která bude reagovat na aktuální společensko-politickou situaci na Brně-severu. Vycházíme tím vstříc všem, ke kterým se nedostávají informace z našich webových stránek a e-mailových oběžníků.  Listy Severu by se měly objevit do Vánoc ve všech schránkách jednotlivých čtvrtí městské části. Pokud se tak nestane, neváhejte nás kontaktovat, abychom mohli zlepšit distribuci. Přejme tedy tomuto „novorozeňátku“, ze skromných podmínek vzešlému, ať se má čile k světu a je vyhledávaným společníkem pro co nejvíce občanů Brna-severu!

Věříme, že se nám podaří udržet měsíční periodicitu vydávání Listů Severu a že si tento počin najde své příznivce. Již teď jsou reakce velice kladné, ozývají se nám zájemci o publikaci textů s nejrůznější tématikou, mající vztah k historii i aktuální současnosti na Brně-severu. Máme také nabídky o spolupráci v rámci přípravy a distribuce Listů Severu.

Za jakékoli připomínky a náměty budeme vděčni, můžete je posílat na adresu listyseveru@radaoi.cz .

Listy Severu vydává Rada občanských iniciativ k.ú. Lesná, o.s. ● Ježkova 8, 638 00 Brno ● IČ 02472996 ● www.radaoi.cz ● číslo b.ú.: 2900716054 / 2010

Listy Severu končí

Nevíme, jestli máme slavit či truchlit, že Listy Severu končí. Překonali jsme již takřka neúnosné finanční problémy, došlo ke spolupráci na realizaci Listů Severu s místní organizací KDU-ČSL a když se vše nastavilo, opoziční tiskovina ztratila zčistajasna význam. Něco končí a něco jiného začíná. Začíná naše práce ve vedení radnice. A Listy Severu nám pomohly k tomu, abychom dali ostatním najevo, že můžeme být a jsme plnohodnotnými koaličními partnery. Tento úspěch je úspěchem všech, kteří se jakýmkoli způsobem nezištně podíleli na realizaci Listů Severu, autorům, grafikům, korektorům. Všem, kteří od ¨prosince 2014 přispěli finančními částkami na jejich realizaci. Velké poděkování patří a velké zásluhy mají všichni ti, kteří pravidelně pomáhali s distribucí Listů Severu. Budeme se snažit ducha Listů Severu přenést na pole našeho nového působiště, kterým teď bude Severník, vůči němuž jsme se svým způsobem vymezovali. Loučíme se z tohoto místa s Vámi všemi, kteří jste brali Listy Severu do ruky, a přejeme pěkné letní dny.