Kandidátní listina

Kandidátní listina
pro volby do zastupitelstva městské části Brno-sever
konané ve dnech 5. a 6. října 2018
 
Název volební strany: Hnutí SOL                                                                                
Typ volební strany: politické hnutí        
Název politického hnutí: Hnutí SOL        
           
Kandidáti:         
Pořadí Jméno a příjmení Věk Povolání Část obce Název politické strany / hnutí
1. Mgr. Martin Maleček 49 starosta MČ Brno-sever Brno-sever, Lesná Hnutí SOL
2. Ing. Martin Cibula 39 informatik a radní MČ Brno-sever Brno-sever, Soběšice Hnutí SOL
3. PhDr. Karla Hofmannová 68 kulturoložka a radní MČ Brno-sever Brno-sever, Majdalenky Hnutí SOL
4. Ing. Jiří Sekora 36 vysokoškolský pedagog a radní MČ Brno-sever Brno-sever, Lesná Hnutí SOL
5. Mgr. Miloslav Králíček 41 právník a radní MČ Brno-sever Brno-sever, Lesná Hnutí SOL
6. David Jedlinský 43 manažer aplikace Česká Obec a sportovec Brno-sever, Husovice bez politické příslušnosti
7. Mgr. Tomáš Kohoutek, Ph.D. 42 psycholog a radní MČ Brno-sever Brno-sever, Lesná Hnutí SOL
8. doc. Ing. Pavel Máchal, CSc. 70 vysokoškolský pedagog a zastupitel MČ Brno-sever Brno-sever, Lesná Hnutí SOL
9. Mgr. Michal Ševčík 32 technicko-obchodní pracovník a dobrovolný hasič Brno-sever, Černá Pole bez politické příslušnosti
10. Ing. Lenka Grimová 46 jednatelka společnosti a cvičitelka pilates Brno-sever, Divišova čtvrť bez politické příslušnosti
11. Ing. Aladár Minárik, CSc. 86 pracující důchodce a turista Brno-sever, Lesná bez politické příslušnosti
12. Ing. Ivo Březina 47 vedoucí polesí a cestovatel Brno-sever, Soběšice bez politické příslušnosti
13. Mgr. Luděk Král 42 referent samosprávy a zahrádkář Brno-sever, Lesná bez politické příslušnosti
14. Pavel Boudný 44 elektrotechnik a historik rozhlasové techniky Brno-sever, Černá Pole bez politické příslušnosti
15. Ing. Aleš Medek 45 ekonom a cyklista Brno-sever, Husovice bez politické příslušnosti
16. Eduard Hora 52 podnikatel a chalupář Brno-sever, Lesná Hnutí SOL
17. Mgr. Zuzana Roznosová 43 ekonomka, lyžařka a členka spolku Majdalenky, z.s. Brno-sever, Majdalenky bez politické příslušnosti
18. Ing. arch. Nataša Zounková 68 urbanistka a zastupitelka MČ Brno-sever Brno-sever, Lesná bez politické příslušnosti
19. Mgr. Veronika Valentová, Ph.D. 43 vedoucí knihovny Brno-sever, Lesná bez politické příslušnosti
20. Ing. Jaroslav Černý  63 lektor a ochotník Brno-sever, Husovice bez politické příslušnosti
21. Linda Adamcová 41 vodohospodářka a trampka Brno-sever, Lesná Hnutí SOL
22. Ing. Josef Svoboda, Ph.D. 47 státní zaměstnanec a chalupář Brno-sever, Černá Pole bez politické příslušnosti
23. Mgr. Elena Peňázová 53 pedagožka a tenistka Brno-sever, Lesná Hnutí SOL
24. Ing. Tomáš Hudec 50 soudní znalec a fotograf Brno-sever, Divišova čtvrť bez politické příslušnosti
25. Mgr. Miroslav Jeřábek, Ph.D. 47 vysokoškolský pedagog a běžkař Brno-sever, Lesná bez politické příslušnosti
26. Roman Navrátil 48 řidič a hokejista Brno-sever, Husovice bez politické příslušnosti
27. Pavel Trojan 48 účetní Brno-sever, Lesná bez politické příslušnosti
28. Ing. Pavel Minář, Ph.D. 52 státní zaměstnanec a včelař Brno-sever, Černá Pole bez politické příslušnosti
29. Ing. Kamil Fedr 33 konzultant a cyklista Brno-sever, Lesná bez politické příslušnosti
30. Ing. Petr Valášek 44 softwarový architekt a luštitel šifer Brno-sever, Lesná Hnutí SOL
31. Miloš Koudelka 50 podnikatel a fotograf Brno-sever, Lesná bez politické příslušnosti
32. Martin Bednařík 20 student a trenér ragby Brno-sever, Lesná bez politické příslušnosti
33. Mgr. Stanislav Malý, Ph.D. 50 mikrobiolog a turista Brno-sever, Lesná bez politické příslušnosti
34. Mgr. Irena Budínová, Ph.D. 39 vysokoškolská pedagožka Brno-sever, Lesná bez politické příslušnosti
35. Ing. Robert Tóth 53 podnikatel a volejbalista Brno-sever, Lesná bez politické příslušnosti